"Modrej" VW T3

Odpovědět
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od puchyyla »

Hustýýý, Merlin investoval do barevnýho filmu! :shock:
Jo a po vzoru toho prasátka, co "bylo v žitě" mohu říci, že já už "Kafe z Golfu měl" 8-)
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od Merlin »

Tak se zas vrátíme nohama na zem...

Dvojka...
Dvojka...
25_08.31. MHFF Teplice n. Metuji_2.JPG (323.73 KiB) Zobrazeno 640 x

Ať to vrčí a kdo by nemohl na Ponorky, přijeďte teď o víkendu na ECCE HOMO Historic do Šternberka, Merlin a Kika.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od Merlin »

Ahoj ve spolek!
A tak o něco dříve než loni, letošní zimování Modrýho s nástupem prosince...

Dvojka...
Dvojka...
20251204_155255.jpg (211.55 KiB) Zobrazeno 449 x

Ať to vrčí, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od Merlin »

Zdar ve spolek!
Tak delší dobu tu nic nepřibylo, ale to není proto, že bychom nic nedělali, ale zkrátka je toho času tak nějak... však to znáte. Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj. Nu a k tomu už se pomalu chystají věci na přestavbu, tak jsou teď oba "Modrý" vlastně takový sousedi... No a podobně jako Půča před časem jsem se pustil do zadních nábojů...

Letošní první kempování... jestli mě paměť nešálí..
Letošní první kempování... jestli mě paměť nešálí..
26_05.17. Nocovani v Trutnove.jpg (219.91 KiB) Zobrazeno 91 x
A takhle to u nás dvojmo vypadá..
A takhle to u nás dvojmo vypadá..
26_06.16. Montovani v Jankach.jpg (285.61 KiB) Zobrazeno 91 x
Takový industrial svícny... jen zaběhnout do místního kostelíku pro pořádnou svíčku..
Takový industrial svícny... jen zaběhnout do místního kostelíku pro pořádnou svíčku..
26_06.18. Zadni naboje_001.jpg (230.28 KiB) Zobrazeno 91 x
Štíty brzd... věk 40+, čištěno octovou lázní.. masakr
Štíty brzd... věk 40+, čištěno octovou lázní.. masakr
26_06.18. Zadni naboje_002.jpg (321.37 KiB) Zobrazeno 91 x
A tady už pošudláno... odrezovač, pragokor a navrch syntetika se silikonem..
A tady už pošudláno... odrezovač, pragokor a navrch syntetika se silikonem..
26_06.18. Zadni naboje_003.jpg (214.58 KiB) Zobrazeno 91 x
A tady už lisujeme a patláma patláma...
A tady už lisujeme a patláma patláma...
26_06.18. Zadni naboje_004.jpg (172.07 KiB) Zobrazeno 91 x
A i z týhle strany...
A i z týhle strany...
26_06.18. Zadni naboje_005.jpg (252.25 KiB) Zobrazeno 91 x
Pokračování příště...
PS: Kdyby někoho napadlo, že ten finální odstín na těch štítech je takovej podivnej, tak je... V domnění, že beru černou barvu, vzal jsem transparentní... tedy vlastně lak..
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 251
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od venca101 »

Merlin píše: čtv 18. čer 2026 23:16:25 Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj
To znamená, že má Modrej o 2 roky života navíc??
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od Merlin »

venca101 píše: pát 19. čer 2026 8:10:48
Merlin píše: čtv 18. čer 2026 23:16:25 Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj
To znamená, že má Modrej o 2 roky života navíc??
Ahoj Venco!
Nene, jen jsem si to ulehčil, abych nemusel po přestavbě hned řešit technickou, aspoň se to bude moct v klidu vyladit.. Počítám, že to za letošek bude hotové.. teď chystám zadní nápravu a pak se už začnu věnovat boudě...

Pic, Merlin.
PS: No a kdypak se nám už pochlubíš valníkem... jistě zajímavostmi jen sršíš...?
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 251
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od venca101 »

Aha, takže letošní sezóna bude u tebe bezbusová? To sis měl nechat na dlouhé zimní večery. Valníkem se asi chlubit nebudu, je to pracovní auto a zakládáním chlubících témat by člověk začal budovat k tomu autu vztah a pak už bych se ho nezbavil. Já ho plánuju mít dočasně, na víc jak šestiletku to nevidím.
(Teda doufám, dýl se mně ten barák už stavět nechce :) )
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: "Modrej" VW T3

Příspěvek od puchyyla »

Čus,
rozumím správně, že nápravu ladíš na tom druhým autě?
Ten transparent bude jistě zajímavej na sledování chování koroze pod tím lakem.
PS.: Jsem si chvíli říkal, proč lisuješ ložiska do nenatřených domků, že se to na čerstvě umaštěný bude výborně lakovat.
Odpovědět