Stránka 17 z 17

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: úte 09. zář 2025 14:26:01
od puchyyla
Hustýýý, Merlin investoval do barevnýho filmu! :shock:
Jo a po vzoru toho prasátka, co "bylo v žitě" mohu říci, že já už "Kafe z Golfu měl" 8-)

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: čtv 11. zář 2025 12:32:15
od Merlin
Tak se zas vrátíme nohama na zem...

Dvojka...
Dvojka...
25_08.31. MHFF Teplice n. Metuji_2.JPG (323.73 KiB) Zobrazeno 641 x

Ať to vrčí a kdo by nemohl na Ponorky, přijeďte teď o víkendu na ECCE HOMO Historic do Šternberka, Merlin a Kika.

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: sob 06. pro 2025 22:43:21
od Merlin
Ahoj ve spolek!
A tak o něco dříve než loni, letošní zimování Modrýho s nástupem prosince...

Dvojka...
Dvojka...
20251204_155255.jpg (211.55 KiB) Zobrazeno 450 x

Ať to vrčí, Merlin.

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: čtv 18. čer 2026 23:16:25
od Merlin
Zdar ve spolek!
Tak delší dobu tu nic nepřibylo, ale to není proto, že bychom nic nedělali, ale zkrátka je toho času tak nějak... však to znáte. Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj. Nu a k tomu už se pomalu chystají věci na přestavbu, tak jsou teď oba "Modrý" vlastně takový sousedi... No a podobně jako Půča před časem jsem se pustil do zadních nábojů...

Letošní první kempování... jestli mě paměť nešálí..
Letošní první kempování... jestli mě paměť nešálí..
26_05.17. Nocovani v Trutnove.jpg (219.91 KiB) Zobrazeno 92 x
A takhle to u nás dvojmo vypadá..
A takhle to u nás dvojmo vypadá..
26_06.16. Montovani v Jankach.jpg (285.61 KiB) Zobrazeno 92 x
Takový industrial svícny... jen zaběhnout do místního kostelíku pro pořádnou svíčku..
Takový industrial svícny... jen zaběhnout do místního kostelíku pro pořádnou svíčku..
26_06.18. Zadni naboje_001.jpg (230.28 KiB) Zobrazeno 92 x
Štíty brzd... věk 40+, čištěno octovou lázní.. masakr
Štíty brzd... věk 40+, čištěno octovou lázní.. masakr
26_06.18. Zadni naboje_002.jpg (321.37 KiB) Zobrazeno 92 x
A tady už pošudláno... odrezovač, pragokor a navrch syntetika se silikonem..
A tady už pošudláno... odrezovač, pragokor a navrch syntetika se silikonem..
26_06.18. Zadni naboje_003.jpg (214.58 KiB) Zobrazeno 92 x
A tady už lisujeme a patláma patláma...
A tady už lisujeme a patláma patláma...
26_06.18. Zadni naboje_004.jpg (172.07 KiB) Zobrazeno 92 x
A i z týhle strany...
A i z týhle strany...
26_06.18. Zadni naboje_005.jpg (252.25 KiB) Zobrazeno 92 x
Pokračování příště...
PS: Kdyby někoho napadlo, že ten finální odstín na těch štítech je takovej podivnej, tak je... V domnění, že beru černou barvu, vzal jsem transparentní... tedy vlastně lak..

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: pát 19. čer 2026 8:10:48
od venca101
Merlin píše: čtv 18. čer 2026 23:16:25 Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj
To znamená, že má Modrej o 2 roky života navíc??

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: ned 21. čer 2026 10:20:14
od Merlin
venca101 píše: pát 19. čer 2026 8:10:48
Merlin píše: čtv 18. čer 2026 23:16:25 Ale zrovna v tomhle týdnu se udála jedna radostná věc.. od STK na další dva roky pokoj
To znamená, že má Modrej o 2 roky života navíc??
Ahoj Venco!
Nene, jen jsem si to ulehčil, abych nemusel po přestavbě hned řešit technickou, aspoň se to bude moct v klidu vyladit.. Počítám, že to za letošek bude hotové.. teď chystám zadní nápravu a pak se už začnu věnovat boudě...

Pic, Merlin.
PS: No a kdypak se nám už pochlubíš valníkem... jistě zajímavostmi jen sršíš...?

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: pon 22. čer 2026 8:30:20
od venca101
Aha, takže letošní sezóna bude u tebe bezbusová? To sis měl nechat na dlouhé zimní večery. Valníkem se asi chlubit nebudu, je to pracovní auto a zakládáním chlubících témat by člověk začal budovat k tomu autu vztah a pak už bych se ho nezbavil. Já ho plánuju mít dočasně, na víc jak šestiletku to nevidím.
(Teda doufám, dýl se mně ten barák už stavět nechce :) )

Re: "Modrej" VW T3

Napsal: pon 22. čer 2026 9:19:28
od puchyyla
Čus,
rozumím správně, že nápravu ladíš na tom druhým autě?
Ten transparent bude jistě zajímavej na sledování chování koroze pod tím lakem.
PS.: Jsem si chvíli říkal, proč lisuješ ložiska do nenatřených domků, že se to na čerstvě umaštěný bude výborně lakovat.