Stránka 4 z 4
Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
Napsal: úte 09. čer 2026 23:01:54
od puchyyla
No do originál jx jsem před nějakýma 5 hodinama nalil přesně 4,5l po horní rysku. Vzhledem k tomu, že se toho většina válí ve vaně, tak bych řekl, že to u toho TDI s jx vanou bude velmi podobné.
Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
Napsal: stř 10. čer 2026 23:55:29
od Merlin
Jenda - Povoda píše: úte 09. čer 2026 20:44:58
Hola hej.
Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?
Díky
No nazdáár Jendo!
Je to tak.. mám tedy AAZ, ale 4,5l rovněž, resp. stále vycházím z vany a měrky pro JX a snažím se držet stále na horní rysce...
Tě pic, Merlin