OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"

Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"

Příspěvek od martin_100 »

Dneska už motorky nikoho nezajimají. Na bazoši jsem nejlevnější a ani ťuk.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
Screenshot_20260617_225027_Chrome(1).jpg
Screenshot_20260617_225027_Chrome(1).jpg (225.37 KiB) Zobrazeno 16 x
T3 Lucinka
Odpovědět