Dneska už motorky nikoho nezajimají. Na bazoši jsem nejlevnější a ani ťuk.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"
- martin_100
- Příspěvky: 406
- Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
- Bydliště: Rybnice