Re: OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"
Napsal: stř 17. čer 2026 22:54:22
Dneska už motorky nikoho nezajimají. Na bazoši jsem nejlevnější a ani ťuk.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php