Stránka 4 z 4

Re: OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"

Napsal: stř 17. čer 2026 22:54:22
od martin_100
Dneska už motorky nikoho nezajimají. Na bazoši jsem nejlevnější a ani ťuk.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
Screenshot_20260617_225027_Chrome(1).jpg
Screenshot_20260617_225027_Chrome(1).jpg (225.37 KiB) Zobrazeno 18 x