Stránka 1 z 1

koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Napsal: čtv 11. čer 2026 19:57:11
od cocka
Ahoj ! Sháním jednotku volnoběhu 251 907 393 C pro DJ , koupím či vyměním za D pro MV , diky diky díky . Petr

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Napsal: pát 12. čer 2026 9:57:33
od mhepp
Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Napsal: pát 12. čer 2026 14:20:45
od Jenda - Povoda
mhepp píše: pát 12. čer 2026 9:57:33 Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
Nene. MV a SR rozdíl oproti DJ. Všechno stříkačka 2.1, ale digifant/digijet, pokud se dobře pamatuji.

Zkusím pohledat, ale mám pocit, že jsem všechno benzínový už daroval, jelikož jsem se rozhodl, že ten krumpl už nechci. Ale teď budu bednu T3 otevírat, tak kouknu.

HLEDAL JSEM A NENAŠEL 😢

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Napsal: pon 15. čer 2026 17:36:28
od mhepp
Nojo... DJ je 2.1... Tak to se omlouvám za místyfackaci.

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Napsal: stř 17. čer 2026 19:12:44
od cocka
Och ! Děkuji , děkuji a ruce líbám za snahu najít , budu sčasten i za nekomplet torzo . Díky a můžu vyměnit či podobně