venca101 píše: pát 19. čer 2026 8:14:44
Kuba_Tommi píše: čtv 18. čer 2026 8:38:09
Valník zatím necháme pod pokličkou
Jakej valník???
No upřímně je to trochu tvoje vina

na mém prvním podmitrově s T4 se mi hrozně líbil tvůj valník, tak jsem říkal, že bych si to přál, ale (z důvodu dosažitelnosti) mě víc lákala T2 doblík, za půl roku se na podmitrově objevil Blahouš a t2 od něj byla jasná, i z důvodu nějakého kempovacího komfortu do budoucna. Nadále jsem ale občas pokukoval po T2, jednu singlecab jsem už skoro bral, ale nakonec byl spodek hodně bídný proti popisu… dokonce jsem řešil i T1 od Martina ze Slovenska (což jsem kvůli náročnosti a menší využitelnosti na práci kolem domu taky vzdal) pak přišel Gipsy a myslel jsem, že už mám klid a nic dalšího nebude…
Jenže pak vidím na flatu tvůj příspěvek, jak vezeš zahrádku na ponorku a říkám si “ty vole ta trojka je krásná” najednou mi to došlo, že na to popojíždění kolem domu by to bylo úplně super… no jentak kouknu na bazary a nic moc jsem neobjevil… tak si říkám “stejně toho máš nad hlavu a nic nestíháš, tak to neřeš” no, za asi týden mi v neděli ráno pípne FB aplikace kterou využívám v poslední době jen ke sledování Merlinových účtů a Folcikářů

a FB píše “Kuba mohlo by vás zajímat - nový inzerát blízko vás” a tam byla… T3 valník, žlutá a za celkem přijatelná cena.
1km od místa kde máme dílnu a garáž na Gipsyho
Jenže jsem nechtěl zahučet zase do něčeho pod čím budu ležet déle než pár dní… chtěl jsem něco na trochu péče a šup na technickou.
To se bohužel na první dobrou úplně nepovedlo, nefunkční kliky a motor co nejde natočit mě v prvním plánu odradil.
Odjíždím s trochou smutku ale s takovou zvláštní velkou úlevou.
Druhý den byl pryč, že si někdo přijede…
14 dní uteklo, najednou koukám na bazoš, je tam, motor běží, dá se odjet a cena o 10 tis dole…
No nic, píšu a jedu, kupuji, odvážím. A mám pár měsíců podle smlouvy na to, abych to poladil a přihlásil. A to se začíná řešit teď.
Takže to je zatím všechno, trochu jsem se rozepsal, možná stačilo napsat, joo Venco kvůli tobě mám valník” ale takhle se mi to líbilo víc.
Pak udělám projekt, až to bude na značkách a funkční.