Takže je to všude podobné, ani jeden z nás ho přímo nechtěl a máme je 😀👍
No to chápu, já takovou krásu zdaleka nemám, takže mi to naštěstí tak líto nebude. Origo sajtny mám v základovce k tomu, na autě jsou takové po domácku dělané dřevěné, tak to zatím nechám tak. Já se Ti pak ozvu, budu mít asi ...
Nalezeno 55 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 22. čer 2026 15:38:29
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 98
- pát 19. čer 2026 13:03:45
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 98
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Klidně to řeknipuchyyla píše: čtv 18. čer 2026 22:55:59 Jasně, jak tam dojedem, začnu vyřvávat, že hledám toho tlustýho s blbým, co maj pro mě pivo. To musí klapnout.
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde...![]()
- pát 19. čer 2026 13:02:50
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 98
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Valník zatím necháme pod pokličkou
Jakej valník???
No upřímně je to trochu tvoje vina 😀 na mém prvním podmitrově s T4 se mi hrozně líbil tvůj valník, tak jsem říkal, že bych si to přál, ale (z důvodu dosažitelnosti) mě víc lákala T2 doblík, za půl roku se na podmitrově objevil Blahouš a t2 ...
- čtv 18. čer 2026 8:38:09
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 98
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Jeden je tlustej a druhej blbej
na ty bys nezapomněl.
Díky moc vyřídím.
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat
Moc si to tam užijte.
Díky moc vyřídím.
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat
Moc si to tam užijte.
- stř 17. čer 2026 19:52:52
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 98
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Ahoj, od nás tam jede Vlasta a Sejto - zelená T2 a bílá T3. Znáš z pátku od Merlina.
Dneska jsem jim dal na cestu sud Krakonoše 11. Takže doporučiji se za nimi zastavit a říct “mám tady nějaký pivo na Kubu”
užijte si to, my z důvodu ženiného marodění letos vynecháváme.
Dneska jsem jim dal na cestu sud Krakonoše 11. Takže doporučiji se za nimi zastavit a říct “mám tady nějaký pivo na Kubu”
- pon 25. kvě 2026 12:07:26
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 1629
- pon 25. kvě 2026 12:06:18
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 1629
- pon 25. kvě 2026 12:05:30
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 1629
- pon 25. kvě 2026 11:57:36
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 1629
Re: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
Počasí vyšlo parádně, za mě bylo velké plus “vaše” občerstvení, stihl jsem kafe, sladkůstku, klobásy, hermelín pivo i limo :lol: všechno dobrý, takže to se mi zdá jako dobrý směr. Přednáška byla opravdu zajímavá, Martin je opravdu velká osobnost a jsem rád, že jsem si tohle setkání mohl užít u vás ...
- pát 22. kvě 2026 13:43:23
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
- Odpovědi: 35
- Zobrazení: 1629
Re: 2026 - Bornfloss Historic (22. - 24. května 2026)
Zdarec,
u nás to zatím vypadá tak, že jedeme. Brzo nás každopádně nečekejte. Jak pojedeme, tak před sebou určitě přitlačíme tmu. Důležitý aby jí nebylo tolik, že už jí neutlačíme a zasekneme se o ní :lol: .
Tak to je skvělá zpáva :) já dorazím dnes také později, pracovně i osobně se nám to ...