1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ

Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ

Příspěvek od puchyyla »

No do originál jx jsem před nějakýma 5 hodinama nalil přesně 4,5l po horní rysku. Vzhledem k tomu, že se toho většina válí ve vaně, tak bych řekl, že to u toho TDI s jx vanou bude velmi podobné.
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ

Příspěvek od Merlin »

Jenda - Povoda píše: úte 09. čer 2026 20:44:58 Hola hej.

Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?

Díky
No nazdáár Jendo!
Je to tak.. mám tedy AAZ, ale 4,5l rovněž, resp. stále vycházím z vany a měrky pro JX a snažím se držet stále na horní rysce...

Tě pic, Merlin
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Odpovědět