koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Ahoj ! Sháním jednotku volnoběhu 251 907 393 C pro DJ , koupím či vyměním za D pro MV , diky diky díky . Petr
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
Myslíte si, že jste chytřejší než předchozí generace? Před padesáti lety uváděla příručka k automobilu návod na seřízení ventilů. Ta současná varuje majitele vozu, aby nevypili obsah autobaterie...
- Jenda - Povoda
- Příspěvky: 62
- Registrován: úte 12. kvě 2015 10:00:53
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Nene. MV a SR rozdíl oproti DJ. Všechno stříkačka 2.1, ale digifant/digijet, pokud se dobře pamatuji.mhepp píše: pát 12. čer 2026 9:57:33 Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
Zkusím pohledat, ale mám pocit, že jsem všechno benzínový už daroval, jelikož jsem se rozhodl, že ten krumpl už nechci. Ale teď budu bednu T3 otevírat, tak kouknu.
HLEDAL JSEM A NENAŠEL
Naposledy upravil(a) Jenda - Povoda dne čtv 18. čer 2026 18:01:41, celkem upraveno 1 x.
blog.povoda.cz
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Nojo... DJ je 2.1... Tak to se omlouvám za místyfackaci.
Myslíte si, že jste chytřejší než předchozí generace? Před padesáti lety uváděla příručka k automobilu návod na seřízení ventilů. Ta současná varuje majitele vozu, aby nevypili obsah autobaterie...
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Och ! Děkuji , děkuji a ruce líbám za snahu najít , budu sčasten i za nekomplet torzo . Díky a můžu vyměnit či podobně