#14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
#14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
AtlasHub
flat4
Jedete někdo?
My se chystáme, letos poprvé. Na četná doporučení jsme si tuto akci dali letos jako jeden z cílů vysoké důležitosti. Doufáme, že letos všichni nebyli pro změnu v Trenčíně nebo nejedou do Pasohlávek, a někoho místního/známého tam potkáme.
Dá-li busí Bůh, po 16. bychom se mohli odlepit z Brna.
flat4
Jedete někdo?
My se chystáme, letos poprvé. Na četná doporučení jsme si tuto akci dali letos jako jeden z cílů vysoké důležitosti. Doufáme, že letos všichni nebyli pro změnu v Trenčíně nebo nejedou do Pasohlávek, a někoho místního/známého tam potkáme.
Dá-li busí Bůh, po 16. bychom se mohli odlepit z Brna.
-
Kuba_Tommi
- Příspěvky: 55
- Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Ahoj, od nás tam jede Vlasta a Sejto - zelená T2 a bílá T3. Znáš z pátku od Merlina.
Dneska jsem jim dal na cestu sud Krakonoše 11. Takže doporučiji se za nimi zastavit a říct “mám tady nějaký pivo na Kubu”
užijte si to, my z důvodu ženiného marodění letos vynecháváme.
Dneska jsem jim dal na cestu sud Krakonoše 11. Takže doporučiji se za nimi zastavit a říct “mám tady nějaký pivo na Kubu”
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa 
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Tak to je fajn. Sice si je už asi nepamatuju, bo mám (nejen) na lidi fakt dost blbou paměť, ale rád je poznám znovu
.
Nikču zdravíme a držíme palce. Tak snad to aspoň trochu pomáhá a jde to k lepšímu
.
Držte se děcka!
BTW - Co valník? Chlubící vlákno nezaložils, jeden pak vůbec neví.
Nikču zdravíme a držíme palce. Tak snad to aspoň trochu pomáhá a jde to k lepšímu
Držte se děcka!
BTW - Co valník? Chlubící vlákno nezaložils, jeden pak vůbec neví.
-
Kuba_Tommi
- Příspěvky: 55
- Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Jeden je tlustej a druhej blbej
na ty bys nezapomněl.
Díky moc vyřídím.
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat
Moc si to tam užijte.
Díky moc vyřídím.
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat
Moc si to tam užijte.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa 
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Jeden tlustej, druhej blbej... tos zabil, hahaaá! Půčo, to nelze splést, jiný podobný tam fakt nebudou, jdi za muzikou - no, hlukem, budou stát na břehu nad vodou v zásadě hned za náčelníkovou chatičkou.Kuba_Tommi píše: čtv 18. čer 2026 8:38:09 Jeden je tlustej a druhej blbej![]()
na ty bys nezapomněl.
Díky moc vyřídím.![]()
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat![]()
Moc si to tam užijte.
My také letos vynecháváme, bo těch akcí je prostě moc a budeme na Novobydžovském čtverci... Kika s kafem a já na čumendu, do orienťáku jsem se už nestihl přihlásit..
Každopádně užijte si Gazárku a Nikče a samo i Kubovi posíláme pozdravy nápodobně jak psal Půča.
Ať to vrčí, Merlin a Kika
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Jasně, jak tam dojedem, začnu vyřvávat, že hledám toho tlustýho s blbým, co maj pro mě pivo. To musí klapnout
.
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde...
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde...
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Jakej valník???
-
Kuba_Tommi
- Příspěvky: 55
- Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
No upřímně je to trochu tvoje vina
Jenže pak vidím na flatu tvůj příspěvek, jak vezeš zahrádku na ponorku a říkám si “ty vole ta trojka je krásná” najednou mi to došlo, že na to popojíždění kolem domu by to bylo úplně super… no jentak kouknu na bazary a nic moc jsem neobjevil… tak si říkám “stejně toho máš nad hlavu a nic nestíháš, tak to neřeš” no, za asi týden mi v neděli ráno pípne FB aplikace kterou využívám v poslední době jen ke sledování Merlinových účtů a Folcikářů
1km od místa kde máme dílnu a garáž na Gipsyho
Jenže jsem nechtěl zahučet zase do něčeho pod čím budu ležet déle než pár dní… chtěl jsem něco na trochu péče a šup na technickou.
To se bohužel na první dobrou úplně nepovedlo, nefunkční kliky a motor co nejde natočit mě v prvním plánu odradil.
Odjíždím s trochou smutku ale s takovou zvláštní velkou úlevou.
Druhý den byl pryč, že si někdo přijede…
14 dní uteklo, najednou koukám na bazoš, je tam, motor běží, dá se odjet a cena o 10 tis dole…
No nic, píšu a jedu, kupuji, odvážím. A mám pár měsíců podle smlouvy na to, abych to poladil a přihlásil. A to se začíná řešit teď.
Takže to je zatím všechno, trochu jsem se rozepsal, možná stačilo napsat, joo Venco kvůli tobě mám valník” ale takhle se mi to líbilo víc.
Pak udělám projekt, až to bude na značkách a funkční.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa 
-
Kuba_Tommi
- Příspěvky: 55
- Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Klidně to řeknipuchyyla píše: čtv 18. čer 2026 22:55:59 Jasně, jak tam dojedem, začnu vyřvávat, že hledám toho tlustýho s blbým, co maj pro mě pivo. To musí klapnout.
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde...![]()
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa 
Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)
Já za nic nemůžu, to jen ty máš slabou vůliKuba_Tommi píše: pát 19. čer 2026 13:02:50 No upřímně je to trochu tvoje vina ... Jenže pak vidím na flatu tvůj příspěvek, jak vezeš zahrádku na ponorku a říkám si “ty vole ta trojka je krásná” najednou mi to došlo, že na to popojíždění kolem domu by to bylo úplně super…
Zajímavý je, že chceš chvíli dopla, chvíli T2, pak ponorku a skončíš u T3 single cab. Já měl zase v hlavě T4 doka a přes to nejede vlak. No a tak mám T3 valník
Taky jsem si říkal, jak valník bude na práci. Teď dojde do tuhýho na situaci, kdy mám hodit na korbu první kámen na stavbu a už si říkáš: "ty vole korba celá v původním laku, to odřu, to nejde" a už letím pro plachty a kamení do plachet ukládám jak děcko do peřinek, abych náhodou někde sajtnu neškrknul