#14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

#14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od puchyyla »

AtlasHub
flat4
Jedete někdo?
My se chystáme, letos poprvé. Na četná doporučení jsme si tuto akci dali letos jako jeden z cílů vysoké důležitosti. Doufáme, že letos všichni nebyli pro změnu v Trenčíně nebo nejedou do Pasohlávek, a někoho místního/známého tam potkáme.
Dá-li busí Bůh, po 16. bychom se mohli odlepit z Brna.
Kuba_Tommi
Příspěvky: 55
Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od Kuba_Tommi »

Ahoj, od nás tam jede Vlasta a Sejto - zelená T2 a bílá T3. Znáš z pátku od Merlina.
Dneska jsem jim dal na cestu sud Krakonoše 11. Takže doporučiji se za nimi zastavit a říct “mám tady nějaký pivo na Kubu” 😀👍 užijte si to, my z důvodu ženiného marodění letos vynecháváme.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa :D
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od puchyyla »

Tak to je fajn. Sice si je už asi nepamatuju, bo mám (nejen) na lidi fakt dost blbou paměť, ale rád je poznám znovu :lol: .
Nikču zdravíme a držíme palce. Tak snad to aspoň trochu pomáhá a jde to k lepšímu ;) .
Držte se děcka!
BTW - Co valník? Chlubící vlákno nezaložils, jeden pak vůbec neví.
Kuba_Tommi
Příspěvky: 55
Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od Kuba_Tommi »

Jeden je tlustej a druhej blbej :lol: :lol: na ty bys nezapomněl.
Díky moc vyřídím. ;)
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat :)
Moc si to tam užijte.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa :D
Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 937
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od Merlin »

Kuba_Tommi píše: čtv 18. čer 2026 8:38:09 Jeden je tlustej a druhej blbej :lol: :lol: na ty bys nezapomněl.
Díky moc vyřídím. ;)
Valník zatím necháme pod pokličkou, ještě jsem na něj neměl vůbec čas, s Gipsym je trošku větší progres, ale zase nemám čas to sem sepsat :)
Moc si to tam užijte.
Jeden tlustej, druhej blbej... tos zabil, hahaaá! Půčo, to nelze splést, jiný podobný tam fakt nebudou, jdi za muzikou - no, hlukem, budou stát na břehu nad vodou v zásadě hned za náčelníkovou chatičkou.

My také letos vynecháváme, bo těch akcí je prostě moc a budeme na Novobydžovském čtverci... Kika s kafem a já na čumendu, do orienťáku jsem se už nestihl přihlásit..

Každopádně užijte si Gazárku a Nikče a samo i Kubovi posíláme pozdravy nápodobně jak psal Půča.

Ať to vrčí, Merlin a Kika
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od puchyyla »

Jasně, jak tam dojedem, začnu vyřvávat, že hledám toho tlustýho s blbým, co maj pro mě pivo. To musí klapnout :lol: .
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde... ;)
Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 251
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od venca101 »

Kuba_Tommi píše: čtv 18. čer 2026 8:38:09 Valník zatím necháme pod pokličkou
Jakej valník???
Kuba_Tommi
Příspěvky: 55
Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od Kuba_Tommi »

venca101 píše: pát 19. čer 2026 8:14:44
Kuba_Tommi píše: čtv 18. čer 2026 8:38:09 Valník zatím necháme pod pokličkou
Jakej valník???
No upřímně je to trochu tvoje vina 😀 na mém prvním podmitrově s T4 se mi hrozně líbil tvůj valník, tak jsem říkal, že bych si to přál, ale (z důvodu dosažitelnosti) mě víc lákala T2 doblík, za půl roku se na podmitrově objevil Blahouš a t2 od něj byla jasná, i z důvodu nějakého kempovacího komfortu do budoucna. Nadále jsem ale občas pokukoval po T2, jednu singlecab jsem už skoro bral, ale nakonec byl spodek hodně bídný proti popisu… dokonce jsem řešil i T1 od Martina ze Slovenska (což jsem kvůli náročnosti a menší využitelnosti na práci kolem domu taky vzdal) pak přišel Gipsy a myslel jsem, že už mám klid a nic dalšího nebude…
Jenže pak vidím na flatu tvůj příspěvek, jak vezeš zahrádku na ponorku a říkám si “ty vole ta trojka je krásná” najednou mi to došlo, že na to popojíždění kolem domu by to bylo úplně super… no jentak kouknu na bazary a nic moc jsem neobjevil… tak si říkám “stejně toho máš nad hlavu a nic nestíháš, tak to neřeš” no, za asi týden mi v neděli ráno pípne FB aplikace kterou využívám v poslední době jen ke sledování Merlinových účtů a Folcikářů 😀 a FB píše “Kuba mohlo by vás zajímat - nový inzerát blízko vás” a tam byla… T3 valník, žlutá a za celkem přijatelná cena.
1km od místa kde máme dílnu a garáž na Gipsyho 😀
Jenže jsem nechtěl zahučet zase do něčeho pod čím budu ležet déle než pár dní… chtěl jsem něco na trochu péče a šup na technickou.
To se bohužel na první dobrou úplně nepovedlo, nefunkční kliky a motor co nejde natočit mě v prvním plánu odradil.
Odjíždím s trochou smutku ale s takovou zvláštní velkou úlevou.
Druhý den byl pryč, že si někdo přijede…
14 dní uteklo, najednou koukám na bazoš, je tam, motor běží, dá se odjet a cena o 10 tis dole…
No nic, píšu a jedu, kupuji, odvážím. A mám pár měsíců podle smlouvy na to, abych to poladil a přihlásil. A to se začíná řešit teď.
Takže to je zatím všechno, trochu jsem se rozepsal, možná stačilo napsat, joo Venco kvůli tobě mám valník” ale takhle se mi to líbilo víc.
Pak udělám projekt, až to bude na značkách a funkční.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa :D
Kuba_Tommi
Příspěvky: 55
Registrován: pát 06. čer 2025 11:18:21

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od Kuba_Tommi »

puchyyla píše: čtv 18. čer 2026 22:55:59 Jasně, jak tam dojedem, začnu vyřvávat, že hledám toho tlustýho s blbým, co maj pro mě pivo. To musí klapnout :lol: .
Též užívejte/zarábajte Merlinojc a zas někdy, někde... ;)
Klidně to řekni 😀😃 myslím, že hned budou vědět odkud vítr vane.
Jak se říká u nás v Krkonoších… “Dobrej člověk musí bejt především dobrej běžkař” a nebo musí řídit busa :D
Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 251
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Příspěvek od venca101 »

Kuba_Tommi píše: pát 19. čer 2026 13:02:50 No upřímně je to trochu tvoje vina ... Jenže pak vidím na flatu tvůj příspěvek, jak vezeš zahrádku na ponorku a říkám si “ty vole ta trojka je krásná” najednou mi to došlo, že na to popojíždění kolem domu by to bylo úplně super…
Já za nic nemůžu, to jen ty máš slabou vůli :) A jak si člověk musí vždycky nákup takového vozu odůvodnit, měl jsem to stejně.
Zajímavý je, že chceš chvíli dopla, chvíli T2, pak ponorku a skončíš u T3 single cab. Já měl zase v hlavě T4 doka a přes to nejede vlak. No a tak mám T3 valník :)
Taky jsem si říkal, jak valník bude na práci. Teď dojde do tuhýho na situaci, kdy mám hodit na korbu první kámen na stavbu a už si říkáš: "ty vole korba celá v původním laku, to odřu, to nejde" a už letím pro plachty a kamení do plachet ukládám jak děcko do peřinek, abych náhodou někde sajtnu neškrknul :D
Odpovědět