matně si vzpomínám, jak jsme v minulosti lehce podráždili moderujícího čaroděje bezbřehým pindáním do kterého jsme se zvrhli z nějakého technického tématu. Dovolil jsem si tedy po vzoru jiných fór založit toto vlákno právě pro účely migrace takového pindavého počínání, kde by to toho našeho drahého a veleváženého moderátora nemuselo toliko zlobiti.
A rovnou bych na to pindání s dovolením lehce nahrál:
A co tě přivedlo k takovému rozhodnutí?