1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
No do originál jx jsem před nějakýma 5 hodinama nalil přesně 4,5l po horní rysku. Vzhledem k tomu, že se toho většina válí ve vaně, tak bych řekl, že to u toho TDI s jx vanou bude velmi podobné.
Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
No nazdáár Jendo!Jenda - Povoda píše: úte 09. čer 2026 20:44:58 Hola hej.
Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?
Díky
Je to tak.. mám tedy AAZ, ale 4,5l rovněž, resp. stále vycházím z vany a měrky pro JX a snažím se držet stále na horní rysce...
Tě pic, Merlin
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz