Stránka 1 z 1

Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel

Napsal: stř 17. čer 2026 18:36:06
od puchyyla
Zdar vespolek,
matně si vzpomínám, jak jsme v minulosti lehce podráždili moderujícího čaroděje bezbřehým pindáním do kterého jsme se zvrhli z nějakého technického tématu. Dovolil jsem si tedy po vzoru jiných fór založit toto vlákno právě pro účely migrace takového pindavého počínání, kde by to toho našeho drahého a veleváženého moderátora nemuselo toliko zlobiti.
A rovnou bych na to pindání s dovolením lehce nahrál:
Jenda - Povoda píše: stř 17. čer 2026 12:27:17 Prodal jsem T2a a slíbil si, že zase rozjedu syncro.
A co tě přivedlo k takovému rozhodnutí?

Re: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel

Napsal: stř 17. čer 2026 21:22:56
od martin_100
Kolit třešní tolik višní ......

Re: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel

Napsal: stř 17. čer 2026 22:25:08
od puchyyla
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklý...

Re: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel

Napsal: stř 17. čer 2026 22:47:21
od martin_100
Je to takový překladatelský oříšek.