Trubky tam nemají jak proreznout, takže bych se zaměřil na těsnění, co drží nádržku na válci. Ale tam to není pod tlakem... Nemáš jen přelitou nádobku? Pedál nepovoluje? Pak to totiž může být jen kolem té nádržky nebo nádržka samotná. Ještě může prolínat hadice ke spojkovému válci.
Sundej budíky a ...
Nalezeno 200 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- čtv 18. čer 2026 15:31:20
- Fórum: T3
- Téma: Brzdy - standardni vybava
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 38024
- pon 15. čer 2026 17:36:28
- Fórum: Koupím díly
- Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 93
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Nojo... DJ je 2.1... Tak to se omlouvám za místyfackaci.
- pát 12. čer 2026 9:57:33
- Fórum: Koupím díly
- Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 93
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
- stř 18. bře 2026 9:53:51
- Fórum: T3
- Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
- Odpovědi: 68
- Zobrazení: 50066
Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Originální relátko mi žhaví cca 5-15s. Pak zhasne, ale ještě dožhavuje.
- pon 16. bře 2026 9:09:34
- Fórum: T3
- Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
- Odpovědi: 68
- Zobrazení: 50066
Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Ano, je tam vzadu v motoru.
- ned 15. bře 2026 22:45:26
- Fórum: T3
- Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
- Odpovědi: 68
- Zobrazení: 50066
Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Já bych šel po relátku.
Kdysi jsem relátko měnil, dával jsem nějakou novotu nemaje zachovalý originál a to svítilo kontrolkou dokud žhavilo. Normálně totiž po zhasnutí kontrolky relé ještě chvíli žhaví - i po nastartování. Zkus, jestli se to tak chová...
Kdysi jsem relátko měnil, dával jsem nějakou novotu nemaje zachovalý originál a to svítilo kontrolkou dokud žhavilo. Normálně totiž po zhasnutí kontrolky relé ještě chvíli žhaví - i po nastartování. Zkus, jestli se to tak chová...
- pát 13. bře 2026 14:09:06
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
Přesně tak, jestli jsou toto nejhorší praskliny, tak je ta hlava nejspíš v pořádku. Praskliny mezi ventily, pokud je hlava těsná, bych vůbec neřešil. Stejně tam za chvíli budou znovu.
- úte 10. bře 2026 10:23:06
- Fórum: Koupím díly
- Téma: KOUPÍM motor VW T3 1.7D
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 602
Re: KOUPÍM motor VW T3 1.7D
To šlo rychle...
- úte 10. úno 2026 11:07:43
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 8120
Re: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
Rumunsko... Proti Maďarsku je to podle mého ultra záživná země.
Ale jo, jen záleží na tom, kterou část vezmeš v potaz. Chtěl jsem poukázat na to, že jsme objevili i tu část, která rozhodně není záživnější než Maďarsko - Ta země nikoho byl extra zážitek. To v Maďarsku nenajdeš, tam je alespoň to ...
Ale jo, jen záleží na tom, kterou část vezmeš v potaz. Chtěl jsem poukázat na to, že jsme objevili i tu část, která rozhodně není záživnější než Maďarsko - Ta země nikoho byl extra zážitek. To v Maďarsku nenajdeš, tam je alespoň to ...
- pon 09. úno 2026 16:45:53
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 8120
Re: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
Hele, na Maďarsko jsem měl podobný názor. Dokud jsme nebyli v Rumunsku. Abych byl přesný, ne celé Rumunsko je a komáři . Na druhou stranu, jsou tam místa, kde i nejnudnější část Maďarska je jako centrum světové metropole.
Například, z Rumunska:
- 40km v kuse bez pohnutí volantem - myšleno bez ...
Například, z Rumunska:
- 40km v kuse bez pohnutí volantem - myšleno bez ...