Nalezeno 200 výsledků hledání

od mhepp
čtv 18. čer 2026 15:31:20
Fórum: T3
Téma: Brzdy - standardni vybava
Odpovědi: 56
Zobrazení: 38024

Re: Brzdy - standardni vybava

Trubky tam nemají jak proreznout, takže bych se zaměřil na těsnění, co drží nádržku na válci. Ale tam to není pod tlakem... Nemáš jen přelitou nádobku? Pedál nepovoluje? Pak to totiž může být jen kolem té nádržky nebo nádržka samotná. Ještě může prolínat hadice ke spojkovému válci.

Sundej budíky a ...
od mhepp
pon 15. čer 2026 17:36:28
Fórum: Koupím díly
Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Odpovědi: 4
Zobrazení: 93

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Nojo... DJ je 2.1... Tak to se omlouvám za místyfackaci.
od mhepp
pát 12. čer 2026 9:57:33
Fórum: Koupím díly
Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Odpovědi: 4
Zobrazení: 93

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
od mhepp
stř 18. bře 2026 9:53:51
Fórum: T3
Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Odpovědi: 68
Zobrazení: 50066

Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)

Originální relátko mi žhaví cca 5-15s. Pak zhasne, ale ještě dožhavuje.
od mhepp
pon 16. bře 2026 9:09:34
Fórum: T3
Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Odpovědi: 68
Zobrazení: 50066

Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)

Ano, je tam vzadu v motoru.
od mhepp
ned 15. bře 2026 22:45:26
Fórum: T3
Téma: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)
Odpovědi: 68
Zobrazení: 50066

Re: Palubka (budíky, hodiny, kontrolky,...)

Já bych šel po relátku.

Kdysi jsem relátko měnil, dával jsem nějakou novotu nemaje zachovalý originál a to svítilo kontrolkou dokud žhavilo. Normálně totiž po zhasnutí kontrolky relé ještě chvíli žhaví - i po nastartování. Zkus, jestli se to tak chová...
od mhepp
pát 13. bře 2026 14:09:06
Fórum: Pochlubte se busíkem
Téma: Lucka
Odpovědi: 97
Zobrazení: 34475

Re: Lucka

Přesně tak, jestli jsou toto nejhorší praskliny, tak je ta hlava nejspíš v pořádku. Praskliny mezi ventily, pokud je hlava těsná, bych vůbec neřešil. Stejně tam za chvíli budou znovu.
od mhepp
úte 10. bře 2026 10:23:06
Fórum: Koupím díly
Téma: KOUPÍM motor VW T3 1.7D
Odpovědi: 4
Zobrazení: 602

Re: KOUPÍM motor VW T3 1.7D

To šlo rychle...
od mhepp
úte 10. úno 2026 11:07:43
Fórum: Akce - srazy - cestopisy
Téma: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
Odpovědi: 30
Zobrazení: 8120

Re: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska

Rumunsko... Proti Maďarsku je to podle mého ultra záživná země.


Ale jo, jen záleží na tom, kterou část vezmeš v potaz. Chtěl jsem poukázat na to, že jsme objevili i tu část, která rozhodně není záživnější než Maďarsko - Ta země nikoho byl extra zážitek. To v Maďarsku nenajdeš, tam je alespoň to ...
od mhepp
pon 09. úno 2026 16:45:53
Fórum: Akce - srazy - cestopisy
Téma: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska
Odpovědi: 30
Zobrazení: 8120

Re: 2025 - Půčovic dovolená do Slovinska

Hele, na Maďarsko jsem měl podobný názor. Dokud jsme nebyli v Rumunsku. Abych byl přesný, ne celé Rumunsko je a komáři . Na druhou stranu, jsou tam místa, kde i nejnudnější část Maďarska je jako centrum světové metropole.

Například, z Rumunska:
- 40km v kuse bez pohnutí volantem - myšleno bez ...