Ahoj !
Kdybx nahodou někdo potreboval , mám navíc plastový trubky pod auto z DJ motoru , chladič , větrák i s plechem a krasnej chladič . Fotky ideálnè na Whatś upp
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- ned 21. čer 2026 19:18:32
- Fórum: Prodám díly
- Téma: trubky chlazení pod autem
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 17
- stř 17. čer 2026 19:12:44
- Fórum: Koupím díly
- Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 93
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Och ! Děkuji , děkuji a ruce líbám za snahu najít , budu sčasten i za nekomplet torzo . Díky a můžu vyměnit či podobně
- čtv 11. čer 2026 19:57:11
- Fórum: Koupím díly
- Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 93
koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Ahoj ! Sháním jednotku volnoběhu 251 907 393 C pro DJ , koupím či vyměním za D pro MV , diky diky díky . Petr
- úte 14. bře 2017 23:08:33
- Fórum: Prodám díly
- Téma: Dily na T3
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 43667
Re: Dily na T3
Ahoj ! Nahodou tapece - hněda obyč na dělníka , ideálně bez děr + odkud jsi , že bych dojel na čučku osobně . Dík Petr
- stř 23. pro 2015 0:59:23
- Fórum: Prodám díly
- Téma: Sedačky a dveřní tapce T3
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2359
Re: Sedačky a dveřní tapce T3
Cau ! jestli mas , posli prosim foto sedacek i tapeců . Dik Petr
- pon 25. kvě 2015 17:24:15
- Fórum: T3
- Téma: Převodovky (náplně)
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 18419
Re: Převodovky (náplně)
Cau ! Jen jsem si vzpomenul - nema byt olej hypoidni ? Poac jsem jednou dostal kartac od Mirka Bergra
,jen tak na okraj .