Nalezeno 6 výsledků hledání

od cocka
ned 21. čer 2026 19:18:32
Fórum: Prodám díly
Téma: trubky chlazení pod autem
Odpovědi: 0
Zobrazení: 17

trubky chlazení pod autem

Ahoj !
Kdybx nahodou někdo potreboval , mám navíc plastový trubky pod auto z DJ motoru , chladič , větrák i s plechem a krasnej chladič . Fotky ideálnè na Whatś upp
od cocka
stř 17. čer 2026 19:12:44
Fórum: Koupím díly
Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Odpovědi: 4
Zobrazení: 93

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Och ! Děkuji , děkuji a ruce líbám za snahu najít , budu sčasten i za nekomplet torzo . Díky a můžu vyměnit či podobně
od cocka
čtv 11. čer 2026 19:57:11
Fórum: Koupím díly
Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Odpovědi: 4
Zobrazení: 93

koupím jednotku volnoběhu bo vyměním

Ahoj ! Sháním jednotku volnoběhu 251 907 393 C pro DJ , koupím či vyměním za D pro MV , diky diky díky . Petr
od cocka
úte 14. bře 2017 23:08:33
Fórum: Prodám díly
Téma: Dily na T3
Odpovědi: 44
Zobrazení: 43667

Re: Dily na T3

Ahoj ! Nahodou tapece - hněda obyč na dělníka , ideálně bez děr + odkud jsi , že bych dojel na čučku osobně . Dík Petr
od cocka
stř 23. pro 2015 0:59:23
Fórum: Prodám díly
Téma: Sedačky a dveřní tapce T3
Odpovědi: 1
Zobrazení: 2359

Re: Sedačky a dveřní tapce T3

Cau ! jestli mas , posli prosim foto sedacek i tapeců . Dik Petr
od cocka
pon 25. kvě 2015 17:24:15
Fórum: T3
Téma: Převodovky (náplně)
Odpovědi: 20
Zobrazení: 18419

Re: Převodovky (náplně)

Cau ! Jen jsem si vzpomenul - nema byt olej hypoidni ? Poac jsem jednou dostal kartac od Mirka Bergra :) ,jen tak na okraj .