Lucka

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

Taxme se snaaaaaad pohnuli.
Jelikož mechoš naznal, že se mu nelibí osazení na klice tak jsem vcera zajel k Ťupajzovi pro polomotor s dobrou klikou a hodil ho rovnou do dílny. Muj blok a pisty jsou lepší tak se použije jen klika z dárce.
Objedbal jsem novou německou spojku a hlava by snad měla bejt u hlavaře.
No třeba se letos i svezeme.
IMG-20260604-WA0007(1).jpg
IMG-20260604-WA0007(1).jpg (214.42 KiB) Zobrazeno 133 x
20260604_125238(1).jpg
20260604_125238(1).jpg (201.18 KiB) Zobrazeno 133 x
T3 Lucinka
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

Koupil jsem novou spojku kdyz už je to rozjebaný.
Německej Sachs by nemusel bejt úplně blbej. Uvidíme. Jinak spodek motoru už je prej po kupě a čeka se az kadeřník udělalá hlavu.
20260610_143513(1).jpg
20260610_143513(1).jpg (144.87 KiB) Zobrazeno 88 x
20260610_143442(1).jpg
20260610_143442(1).jpg (220.28 KiB) Zobrazeno 88 x
T3 Lucinka
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

Taxem byl u kadeřníka pro hlavu.
To bude nejčistější věc na autě. :twisted:
20260617_160650(1).jpg
20260617_160650(1).jpg (237.81 KiB) Zobrazeno 42 x
20260617_160617(1).jpg
20260617_160617(1).jpg (189.89 KiB) Zobrazeno 42 x
Ventily prej všechny zohejbaný..... no aby ne když to po potkání jelo na kvalt ještě kus.
20260617_160831(1).jpg
20260617_160831(1).jpg (232.81 KiB) Zobrazeno 42 x
T3 Lucinka
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

Mě teda od oka přijdou v pohodě.... :D
20260617_173032(1).jpg
20260617_173032(1).jpg (169.8 KiB) Zobrazeno 41 x
T3 Lucinka
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: Lucka

Příspěvek od puchyyla »

Kua to je z čeho ventil, z Bardotky?
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

To by byl ještě vo fous větší. Tuten je z brejlovce :twisted:
Ale seš dobrej, uvažuješ spravnym směrem.
T3 Lucinka
Uživatelský avatar
puchyyla
Příspěvky: 691
Registrován: úte 12. dub 2022 11:25:51
Bydliště: Brno

Re: Lucka

Příspěvek od puchyyla »

Taky mě ty ludry celý dětství tahaly pszonský a ledvický huhlí do elektrárny Dürnrohr kolem baráku. Dvě vpředu a jedna vzadu a několik desítek uhláků mezi tim. Už si prd pamatuju, kolik jich bylo. Jo jo, nespuštění Zwentendorfu byla fakt ta pravá ekologie, jen co je pravda. Doteď si ten zvuk pamatuju. A to tam údajně před Bardotkama jezdily Tajgatrommely a ty prej byly ještě horší.
Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 406
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Lucka

Příspěvek od martin_100 »

No bardotka bez tlumiče to je v zátahu slast. Ale rovnači kolejí - sergejovi nesahá po ložiskový komory. Když vedle nastartovanýho stojíš tak cejtíš jak se otřásá zem.
T3 Lucinka
Odpovědět