No to chápu, já takovou krásu zdaleka nemám, takže mi to naštěstí tak líto nebude. Origo sajtny mám v základovce k tomu, na autě jsou takové po domácku dělané dřevěné, tak to zatím nechám tak. Já se Ti pak ozvu, budu mít asi malou prosbičku.
No, nebudu tu nadále rozvíjet tohle téma a počkám si na Půčovic report z Gazárky. Tak zatím čus a valníkům zdar