Stránka 2 z 2

Re: #14 VW AirCooled Meetup- Gazárka (19.6.-21.6.2026)

Napsal: pon 22. čer 2026 15:38:29
od Kuba_Tommi
Takže je to všude podobné, ani jeden z nás ho přímo nechtěl a máme je 😀👍
No to chápu, já takovou krásu zdaleka nemám, takže mi to naštěstí tak líto nebude. Origo sajtny mám v základovce k tomu, na autě jsou takové po domácku dělané dřevěné, tak to zatím nechám tak. Já se Ti pak ozvu, budu mít asi malou prosbičku.
No, nebudu tu nadále rozvíjet tohle téma a počkám si na Půčovic report z Gazárky. Tak zatím čus a valníkům zdar