Nalezeno 406 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř 17. čer 2026 23:00:43
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
No bardotka bez tlumiče to je v zátahu slast. Ale rovnači kolejí - sergejovi nesahá po ložiskový komory. Když vedle nastartovanýho stojíš tak cejtíš jak se otřásá zem.
- stř 17. čer 2026 22:54:22
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"
- Odpovědi: 30
- Zobrazení: 23670
Re: OFF TOPIC: "Jednou Stopou i Sajdou s Pávem i bez"
Dneska už motorky nikoho nezajimají. Na bazoši jsem nejlevnější a ani ťuk.
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
https://motorky.bazos.cz/inzerat/220186 ... -450-n.php
- stř 17. čer 2026 22:47:21
- Fórum: Ostatní
- Téma: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 35
Re: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel
Je to takový překladatelský oříšek.
- stř 17. čer 2026 22:46:01
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
To by byl ještě vo fous větší. Tuten je z brejlovce
Ale seš dobrej, uvažuješ spravnym směrem.
Ale seš dobrej, uvažuješ spravnym směrem.
- stř 17. čer 2026 21:34:25
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
Mě teda od oka přijdou v pohodě....
- stř 17. čer 2026 21:33:23
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
Taxem byl u kadeřníka pro hlavu.
To bude nejčistější věc na autě.
Ventily prej všechny zohejbaný..... no aby ne když to po potkání jelo na kvalt ještě kus.
To bude nejčistější věc na autě.
- stř 17. čer 2026 21:22:56
- Fórum: Ostatní
- Téma: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 35
Re: Bezbřehé pindání o všem možném - Antiplevel
Kolit třešní tolik višní ......
- úte 16. čer 2026 16:51:10
- Fórum: T3
- Téma: Brzdy - standardni vybava
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 38013
Re: Brzdy - standardni vybava
To přestane kapat samo. 
- čtv 11. čer 2026 20:40:24
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
Koupil jsem novou spojku kdyz už je to rozjebaný.
Německej Sachs by nemusel bejt úplně blbej. Uvidíme. Jinak spodek motoru už je prej po kupě a čeka se az kadeřník udělalá hlavu.
Německej Sachs by nemusel bejt úplně blbej. Uvidíme. Jinak spodek motoru už je prej po kupě a čeka se az kadeřník udělalá hlavu.
- pát 05. čer 2026 21:04:54
- Fórum: Pochlubte se busíkem
- Téma: Lucka
- Odpovědi: 97
- Zobrazení: 34475
Re: Lucka
Taxme se snaaaaaad pohnuli.
Jelikož mechoš naznal, že se mu nelibí osazení na klice tak jsem vcera zajel k Ťupajzovi pro polomotor s dobrou klikou a hodil ho rovnou do dílny. Muj blok a pisty jsou lepší tak se použije jen klika z dárce.
Objedbal jsem novou německou spojku a hlava by snad měla bejt u ...
Jelikož mechoš naznal, že se mu nelibí osazení na klice tak jsem vcera zajel k Ťupajzovi pro polomotor s dobrou klikou a hodil ho rovnou do dílny. Muj blok a pisty jsou lepší tak se použije jen klika z dárce.
Objedbal jsem novou německou spojku a hlava by snad měla bejt u ...