Ahoj.
Nasál bych tapicírung na šoupací dveře. Ideálně modrý, ale asi je to jedno, když bude celej a trochu hezkej.
Sz, nebo 732755918
Nalezeno 62 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- stř 17. čer 2026 17:42:48
- Fórum: Koupím díly
- Téma: Tapec na šoupačky
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 20
- stř 17. čer 2026 12:27:17
- Fórum: T3
- Téma: Brzdy - standardni vybava
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 38024
Re: Brzdy - standardni vybava
Tam už je divný, že to bylo zavzdušněný. To bych viděl spíš na ten hlavní brzdovej válec než na bandasku. Spekulace mi ale přijde trochu bezpředmětná. Stejně k tomu budeš muset vlízt a pak už to nejspíš poznáš.
BTW - A co se stalo, jsi po 9 letech začal mít moc času nebo ses začal nudit? :lol ...
- úte 16. čer 2026 22:36:30
- Fórum: T3
- Téma: Brzdy - standardni vybava
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 38024
Re: Brzdy - standardni vybava
To přestane kapat samo. :twisted:
Jako až dojde brzdovka? No to asi jo 😩
Jako auto jsem teď probudil po 9ti letech. Tak se ukazují mušky... Brzdy byly komplet zavzdušněné, tak všude nová kapalina, když už jsem byl v tom. Třeba dneska úspěšná stk, ale upadl mi na konci prohlídky plynový pedál ...
- úte 16. čer 2026 16:29:59
- Fórum: T3
- Téma: Brzdy - standardni vybava
- Odpovědi: 56
- Zobrazení: 38024
Re: Brzdy - standardni vybava
Mám mokro u pedálů. Kape mi brzdovka z hlavního brzdového válce. Kde přesně bývá obvykle problém? V těsnění mezi nádobkou a válcem, nebo v samotném válci? Už jsem to zapomněl... Dík
- pon 15. čer 2026 11:54:37
- Fórum: Prodám díly
- Téma: benzin vyfuk, trubky, plechy nad vyfuk
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 34
benzin vyfuk, trubky, plechy nad vyfuk
Ahoj,
přebytky na benziny, viz obrázkové. SZ, nebo 732 755 918, Český Šternberk
přebytky na benziny, viz obrázkové. SZ, nebo 732 755 918, Český Šternberk
- pát 12. čer 2026 14:20:45
- Fórum: Koupím díly
- Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 93
Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.
Nene. MV a SR rozdíl oproti DJ. Všechno stříkačka 2.1, ale digifant/digijet, pokud se dobře pamatuji.
Zkusím pohledat, ale mám pocit, že jsem všechno benzínový už daroval ...
- úte 09. čer 2026 20:49:52
- Fórum: Nabídka/Poptávka služeb
- Téma: Plnění klimatizací
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 7282
Re: Plnění klimatizací
Nechci dělat reklamu, ale ta tyhle prachy je to neodolatelná nabídka, vyzkoušeno, funguje.
https://runder.cz/detail-produktu/carfi ... rem-400ml/
https://runder.cz/detail-produktu/carfi ... rem-400ml/
- úte 09. čer 2026 20:44:58
- Fórum: T3
- Téma: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 24870
Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
Hola hej.
Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?
Díky
Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?
Díky
- pon 27. led 2020 16:27:31
- Fórum: Akce - srazy - cestopisy
- Téma: 2020 - Alpenfahrt
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 8287
Re: 2020 - Alpefahrt
"....letošní podivné zimy..."
No je to krutý, ale asi si budem muset zvyknout.
Krásnej vejlet jste dali!
Krásnej vejlet jste dali!
- pon 23. dub 2018 6:41:32
- Fórum: T3
- Téma: Startér diesel
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 21488
Re: Startér diesel
kontakt máš v SZmartin_100 píše:Toho neznám. Kontakt nějakej by byl prosím?