Nalezeno 62 výsledků hledání

od Jenda - Povoda
stř 17. čer 2026 17:42:48
Fórum: Koupím díly
Téma: Tapec na šoupačky
Odpovědi: 0
Zobrazení: 20

Tapec na šoupačky

Ahoj.

Nasál bych tapicírung na šoupací dveře. Ideálně modrý, ale asi je to jedno, když bude celej a trochu hezkej.

Sz, nebo 732755918
od Jenda - Povoda
stř 17. čer 2026 12:27:17
Fórum: T3
Téma: Brzdy - standardni vybava
Odpovědi: 56
Zobrazení: 38024

Re: Brzdy - standardni vybava


Tam už je divný, že to bylo zavzdušněný. To bych viděl spíš na ten hlavní brzdovej válec než na bandasku. Spekulace mi ale přijde trochu bezpředmětná. Stejně k tomu budeš muset vlízt a pak už to nejspíš poznáš.
BTW - A co se stalo, jsi po 9 letech začal mít moc času nebo ses začal nudit? :lol ...
od Jenda - Povoda
úte 16. čer 2026 22:36:30
Fórum: T3
Téma: Brzdy - standardni vybava
Odpovědi: 56
Zobrazení: 38024

Re: Brzdy - standardni vybava


To přestane kapat samo. :twisted:


Jako až dojde brzdovka? No to asi jo 😩

Jako auto jsem teď probudil po 9ti letech. Tak se ukazují mušky... Brzdy byly komplet zavzdušněné, tak všude nová kapalina, když už jsem byl v tom. Třeba dneska úspěšná stk, ale upadl mi na konci prohlídky plynový pedál ...
od Jenda - Povoda
úte 16. čer 2026 16:29:59
Fórum: T3
Téma: Brzdy - standardni vybava
Odpovědi: 56
Zobrazení: 38024

Re: Brzdy - standardni vybava

Mám mokro u pedálů. Kape mi brzdovka z hlavního brzdového válce. Kde přesně bývá obvykle problém? V těsnění mezi nádobkou a válcem, nebo v samotném válci? Už jsem to zapomněl... Dík
od Jenda - Povoda
pon 15. čer 2026 11:54:37
Fórum: Prodám díly
Téma: benzin vyfuk, trubky, plechy nad vyfuk
Odpovědi: 0
Zobrazení: 34

benzin vyfuk, trubky, plechy nad vyfuk

Ahoj,

přebytky na benziny, viz obrázkové. SZ, nebo 732 755 918, Český Šternberk
plechy.jpg
plechy.jpg (48.84 KiB) Zobrazeno 34 x
trubky.jpg
trubky.jpg (25.42 KiB) Zobrazeno 34 x
vyfuck.jpg
vyfuck.jpg (39.51 KiB) Zobrazeno 34 x
od Jenda - Povoda
pát 12. čer 2026 14:20:45
Fórum: Koupím díly
Téma: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním
Odpovědi: 4
Zobrazení: 93

Re: koupím jednotku volnoběhu bo vyměním


Benzín maje před dvaceti lety, nepamatuji si to přesně, ale mám pocit, že krabičky byly úplně stejné pro všechny 1.9.


Nene. MV a SR rozdíl oproti DJ. Všechno stříkačka 2.1, ale digifant/digijet, pokud se dobře pamatuji.

Zkusím pohledat, ale mám pocit, že jsem všechno benzínový už daroval ...
od Jenda - Povoda
úte 09. čer 2026 20:49:52
Fórum: Nabídka/Poptávka služeb
Téma: Plnění klimatizací
Odpovědi: 4
Zobrazení: 7282

Re: Plnění klimatizací

Nechci dělat reklamu, ale ta tyhle prachy je to neodolatelná nabídka, vyzkoušeno, funguje.

https://runder.cz/detail-produktu/carfi ... rem-400ml/
od Jenda - Povoda
úte 09. čer 2026 20:44:58
Fórum: T3
Téma: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ
Odpovědi: 31
Zobrazení: 24870

Re: 1.6TD JX prestavba na 1.9 TD AAZ

Hola hej.

Vyhnal jsem po letech pavouky a vymetl pavučiny ze syncra. Jede hezky, tož to jó. Ale potřebuje i nový olej. Pamatuji si dobře, že do tdi s jx vanou včetně filtru padne přesně 4,5L ólé?

Díky
od Jenda - Povoda
pon 27. led 2020 16:27:31
Fórum: Akce - srazy - cestopisy
Téma: 2020 - Alpenfahrt
Odpovědi: 8
Zobrazení: 8287

Re: 2020 - Alpefahrt

"....letošní podivné zimy..." :-( No je to krutý, ale asi si budem muset zvyknout.

Krásnej vejlet jste dali!
od Jenda - Povoda
pon 23. dub 2018 6:41:32
Fórum: T3
Téma: Startér diesel
Odpovědi: 28
Zobrazení: 21488

Re: Startér diesel

martin_100 píše:Toho neznám. Kontakt nějakej by byl prosím?
kontakt máš v SZ