Ahoj, taky přidám něco z našeho výletu
CZ - SK - HUN - BIH a zpět
6 lidí
2 auta
3 000km
(foto zapujčeny od kolegy)
Cestopis: Bosna a Hercegovina
Cestopis: Bosna a Hercegovina
- Přílohy
-
- most.jpg (189.81 KiB) Zobrazeno 3679 x
-
- kravica.jpg (240.32 KiB) Zobrazeno 3679 x
-
- bus bosna.jpg (215.12 KiB) Zobrazeno 3679 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
.
- Přílohy
-
- prokosko 3.jpg (207.06 KiB) Zobrazeno 3678 x
-
- prokosko 1.jpg (119.96 KiB) Zobrazeno 3678 x
-
- prokosko 4.jpg (222.16 KiB) Zobrazeno 3678 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
Hezky pěkně...jen tak dál.
Ať to vrčí, Merlin.
Ať to vrčí, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz