Ahoj, taky přidám něco z našeho výletu
CZ - SK - HUN - BIH a zpět
6 lidí
2 auta
3 000km
(foto zapujčeny od kolegy)
Cestopis: Bosna a Hercegovina
Cestopis: Bosna a Hercegovina
- Přílohy
-
- most.jpg (189.81 KiB) Zobrazeno 3676 x
-
- kravica.jpg (240.32 KiB) Zobrazeno 3676 x
-
- bus bosna.jpg (215.12 KiB) Zobrazeno 3676 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
.
- Přílohy
-
- prokosko 3.jpg (207.06 KiB) Zobrazeno 3675 x
-
- prokosko 1.jpg (119.96 KiB) Zobrazeno 3675 x
-
- prokosko 4.jpg (222.16 KiB) Zobrazeno 3675 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
Hezky pěkně...jen tak dál.
Ať to vrčí, Merlin.
Ať to vrčí, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz