Ahoj, taky přidám něco z našeho výletu
CZ - SK - HUN - BIH a zpět
6 lidí
2 auta
3 000km
(foto zapujčeny od kolegy)
Cestopis: Bosna a Hercegovina
Cestopis: Bosna a Hercegovina
- Přílohy
-
- most.jpg (189.81 KiB) Zobrazeno 3674 x
-
- kravica.jpg (240.32 KiB) Zobrazeno 3674 x
-
- bus bosna.jpg (215.12 KiB) Zobrazeno 3674 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
.
- Přílohy
-
- prokosko 3.jpg (207.06 KiB) Zobrazeno 3673 x
-
- prokosko 1.jpg (119.96 KiB) Zobrazeno 3673 x
-
- prokosko 4.jpg (222.16 KiB) Zobrazeno 3673 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
Hezky pěkně...jen tak dál.
Ať to vrčí, Merlin.
Ať to vrčí, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz