Ahoj, taky přidám něco z našeho výletu
CZ - SK - HUN - BIH a zpět
6 lidí
2 auta
3 000km
(foto zapujčeny od kolegy)
Cestopis: Bosna a Hercegovina
Cestopis: Bosna a Hercegovina
- Přílohy
-
- most.jpg (189.81 KiB) Zobrazeno 3680 x
-
- kravica.jpg (240.32 KiB) Zobrazeno 3680 x
-
- bus bosna.jpg (215.12 KiB) Zobrazeno 3680 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
.
- Přílohy
-
- prokosko 3.jpg (207.06 KiB) Zobrazeno 3679 x
-
- prokosko 1.jpg (119.96 KiB) Zobrazeno 3679 x
-
- prokosko 4.jpg (222.16 KiB) Zobrazeno 3679 x
T3 1.9D [Ječmínek]
Re: Cestopis: Bosna a Hercegovina
Hezky pěkně...jen tak dál.
Ať to vrčí, Merlin.
Ať to vrčí, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
"Babi" YAMAHA XJR 1200
"Modra" VW Transporter T4 Long
-----------------------------------------
ig: cg_performace_cz